OFERTA SZKOLEŃ


Train The Trainer - Points Of You ™
Train The Trainer – Basic – Points Of You ™ - kreatywne narzędzia do szkoleń i rozwoju.

Zapraszamy na podstawowe szkolenie trenerskie z metody Points Of You™, podczas którego zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do stosowania narzędzi w pracy z klientem indywidualnym oraz z grupą.

Points of You™ - to unikalna metodologia rozwoju osobistego, łącząca nurty mindfullness, pracę z projekcją, prowokacyjne podejście, możliwości poszerzania punktów widzenia w sposób niespodziewany, lecz precyzyjny, neurobiologię, nurty terapeutyczne, rozmaite nurty filozoficzne.
The Coaching Game oraz Punctum - nie są "gadżetami" coacha, tylko bardzo precyzyjnie opracowanymi uniwersalnymi warsztatami w pudełku, które pozwalają uruchomić bardzo głęboki proces transformacji u uczestników procesów.

Nasz program Train The Trainer jest atrakcyjny, interaktywny i inspirujący.
Poczuj moc gier coachingowych The Coaching Game oraz Puntum, zdobądź bogatą wiedzę na temat pracy z klientem poprzez fotografię, metaforę, mocne pytania, inspirujące cytaty.
Dowiedz się, jak skutecznie zastosować treść z kursu do pracy grupowej i sesji indywidualnych, które zadziwi Ciebie i Twoich klientów.

"Train The Trainer" przeznaczony jest zarówno dla osób, które już korzystają z narzędzi, jak i dla tych, które ich jeszcze nie znają. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku w poznaniu narzędzi, jak i w odkryciu dodatkowych możliwości ich wykorzystania.
Zapraszamy zarówno profesjonalistów ( trenerów, coachów, psychoterapeutów), pracowników organizacji ( HR-owców, osoby zarządzających zespołami, organizatorów eventów ) oraz osoby prywatnie zainteresowane rozwojem osobistym..

Przez wiele lat Points of You ™ opracowało szereg szkoleń opartych na doświadczaniu, których celem jest nauczenie różnorodnych zastosowań The Coaching Game oraz Punctum dla celów osobistych i zawodowych, a także korzystanie z unikalnego doświadczenia służącego inspiracji i rozwojowi.
To szkolenie nie jest wykładem, to proces doświadczania obejmujący siedzenie na poduszkach ( lub w wygodnych fotelach czy krzesłach:-), słuchanie muzyki i doświadczanie różnych procesów, podczas których spotkasz się w bliski, autentyczny sposób z innymi uczestnikami ale przede wszystkim z samym sobą.

Czego się dowiesz:

Dołącz do tego jednodniowego szkolenia, aby poznać nowe możliwości korzystania z gier The Coaching Game oraz Punctum w celu wykorzystania ich w sesjach grupowych oraz indywidualnych.

• Ucz się i ucz innych przez doświadczanie
Poznaj metodę, zasady fototerapii i rozwijaj się jako moderator w pracy indywidualnej oraz grupowej ( narzędzia można wykorzystywać w sesjach 1:1 oraz w grupach od 5-500 uczestników i więcej.

• Doświadcz różnorodnych możliwości zastosowania.
Dowiedz się jak wiele nieskończonych możliwości da Tobie włączanie tych innowacyjnych narzędzi do Twoich ulubionych form pracy

• Zestaw startowy.
Jako uczestnik kursu będziesz mógł nabyć gry w specjalnych, promocyjnych cenach.

• Instrukcje krok po kroku.
Dostaniesz gotowe do użycia szablony różnych procesów coachingowych, które będziesz mógł wykorzystać do pracy z klientami, z Twoim zespołem w pracy, nawet z przyjaciółmi i z bliskimi.

• Kontynuacja
Po treningu dołączysz go grupy innych osób korzystających już z narzędzi, gdzie będziesz się mógł dzielić z nimi swoimi doświadczeniami oraz konsultować swoją pracę.

• Akredytacja ICF
Za uczestnictwo w tym programie otrzymujesz 6 CCEU w International Coach Federation ( ICF )


The Coaching Game

Niezbędne narzędzie w profesjonalnej skrzynce narzędziowej każdego trenera i coacha. Skuteczne w pracy indywidualnej i z grupami.
Może być łatwo dostosowana do każdej grupy odbiorców, tematu i metody pracy.
65 kart ze zdjęciami, 165 stron książki, 4 procesy coachignowe wydrukowane na tkaninie i notatnik procesu.Punctum

Użyj kolorowych i oszałamiających zdjęć, tematów z życia i potężnych pytań, aby stworzyć zabawną atmosferę nauki i rozwoju.
Twórz nowe perspektywy i buduj mosty między różnymi opiniami.
33 karty ze zdjęciami, 33 karty zawierające słowa, 33 karty pytań, szablon procesu i podręcznik użytkownika.

Kto może skorzystać z tego szkolenia?

Każdego dnia tysiące specjalistów z całego świata korzysta z narzędzi Points Of YOU ™ , które stają się niezbędnymi narzędziami w profesjonalnej skrzynce trenera i coacha.

Organizacje
Zwiększenie aktywności korporacyjnej i zapoznanie się z pracownikami pozwala zidentyfikować przyzwyczajenia i spojrzeć na dylematy w miejscu pracy z nowej perspektywy. Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi do budowania zespołu i rozwoju pracowników.

Profesjonaliści
Narzędzia Points of You ™ są odpowiednie zarówno do pracy indywidualnej, jak i z grupą. To niezbędne narzędzia każdego trenera, trenera biznesu, doradcy, terapeuty, nauczyciela, pedagoga, lidera zespołu. Odkryj nowe obszary zmian i wzrostu!

Osoby indywidualne
Przyjemne, prowokujące do myślenia narzędzia, które pozwalają nam zatrzymać się, odetchnąć, pobudzić kreatywność, refleksję i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Możesz grać solo, z partnerem życiowym, z rodziną i/lub przyjaciółmi.

Kiedy?
najbliższy termin podamy wkrótce 

Trener
Aleksandra Stanek – jest psychologiem, dyplomowanym trenerem biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitatorem, certyfikowanym coachem ICF, wykładowcą akademickim oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiada licencję Master NLP oraz jest certyfikowanym trenerem i praktykiem metody Points Of You™.
Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie.
Specjalizuje się w tematyce komunikacji, przywództwa, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy - m.in, wypalenie zawodowe).
Wykłada na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Jest licencjonowany diagnostą Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Stworzyła autorski programu coachingowy dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.
Pisze artykuły dotyczące tematyki rozwoju osobistego. Jest współautorką podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonuje się i propaguje psychologię pozytywną.
Założyła Pracownię Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.
Jest również dyrektorem i organizatorem lokalnym największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.
Tworzy kursy szkoleniowe z wykorzystaniem programu The Coaching Game, innowacyjnego, zabawnego narzędzia, które pomaga osobom prywatnym oraz organizacjom poszerzyć swoją perspektywę, po to by uzyskać jasność w dalszym działaniu.
Jeśli masz pytania napisz: szkolenia@aleksandrastanek.pl

Zapisy i rezerwacja miejsc:

biuro@mocpoznania.pl


Zapraszamy!


Jeśli masz pytania napisz: szkolenia@aleksandrastanek.pl

Zapisy i rezerwacja miejsc:

https://docs.google.com/forms/d/19JOKRpTX99x9SubI_ZKfsCdr6vVJglln0cm2hFrpjo8/edit?ts=590c7856
Zapraszamy:)
FLIPOWANIE


FLIPOWANIE® to tworzenie magicznych flipchartów z wykorzystaniem technik sketchnotingu.
Praca z flipchartem to ważna kompetencja trenerska. A sam sketchnoting i rysowanie to pasja, zabawa, ale i umiejętność, której MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ! Trochę techniki, ćwiczeń i sami zobaczycie, jak szybko Wasze flipy zaczną pomagać zapamiętywać, rozumieć ale i zachwycać uczestników!
Zapraszam nie tylko trenerów i coachów, ale również nauczycieli, edukatorów i każdego, kto wykorzystuje rysunek w swojej pracy lub po prostu chce sobie porysować!

To warsztat od podstaw, a szczególnie dla każdego, kto twierdzi, że nie umie rysować! Oj, to się przekonamy! :-) Zajęcia to 8 godzin warsztatu, podczas którego będę zarażać Was swoją pasją oraz, a może przede wszystkim, będę zachęcać Was do ćwiczenia, próbowania, rysowania i do dobrej zabawy! Chętnie podzielę się swoimi praktycznymi doświadczeniami, nie zabraknie też Tips & Tricks!

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?
1. Na początek słowo o tym, że naprawdę warto rysować, że myślenie wizualne działa i że są na to naukowe dowody, a potem:

2. Graphic Facilitation, Sketchnoting - co to jest i jak wygląda?

3. Będziemy ćwiczyć elementy sketchnotingu jak:
- literki,
- linie,
- ramki,
- dymki,
- rysunki,
- ludziki.
Dowiesz się też, jak tworzyć swój bank rysunków, kreatywne szablony do szybkiego użytku, pracować z metaforą podczas warsztatów.

4. Jak poćwiczymy te elementy, to będziemy je łączyć w większe całości, czyli trochę magii

5. Zajmiemy się planowaniem powierzchni, odpowiednim doborem kolorów… aż dojdziemy do sketchflipowania na dużym formacie - i tu magia będzie hulać

UWAGA, UWAGA!
W ramach ceny otrzymacie zestaw 3 rewelacyjnych markerów marki Neuland® oraz Praktyczny Poradnik.

TRZEBA ZABRAĆ:
- jeśli chcecie - mazaki czarne i kolorowe, czarny cienkopis;
- dobry humor;
- luźny strój.


Koszt: 599zł

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform
Więcej informacji: biuro@mocpoznania.pl

TRENER
Gabriela BOROWCZYK
Trener biznesu, coach, sketchnoterka, baba z pasją a dwie z nich to budowanie Marki Osobistej i właśnie Flipowanie©.

Twórca grupy na Facebooku: FLIPOWANIE i inne rysowanie...
Pracuje zarówno z twardymi biznesami, jak i miękkimi obszarami duszy.
Pokaż mniej
Najnowsze posty


Twój głos odzwierciedla Ciebie, jest niezbędnym narzędziem w komunikowaniu się.


Coaching głosu pomoże Ci odkryć Twoje możliwości.


Jakie korzyści przyniesie Ci coaching głosu?


• Opanujesz sztukę autoprezentacji i treningu mowy

• Staniesz się swobodny w komunikacji oraz podczas publicznych wystąpień.

• Będziesz mógł świadomie i długo bez uszczerbku na zdrowiu, wyrażać siebie i skutecznie oddziaływać na innych.

• Posiądziesz umiejętności operowania swoim głosem i będziesz mieć do dyspozycji szeroką paletę ekspresji głosowej.

Do kogo skierowane są warsztaty?

Do osób:

• chcących rozwijać i odkrywać własny potencjał głosowy;

• pracujących w codziennym kontakcie z grupami ludzi i używających często głosu w sytuacjach publicznych (nauczycieli, aktorów, lektorów, trenerów, pracowników naukowych i edukatorów);

• doświadczających trudności w skutecznym mówieniu do grupy lub pragnących poprawić styl mówienia (wyrazistość, zasięg głosu, dykcję, koordynację mowy z oddechem);

• zainteresowanych nabyciem samoświadomości w obszarze własnych uwarunkowań cielesnych i psychicznych, prowadzących do emisji ich specyficznego, jedynego w swoim rodzaju głosu;

• a także wokalistów, chórzystów i chórów.

Na czym polegają warsztaty? Jak poprowadzę Ciebie w pracy nad głosem?


• Będę Ci towarzyszyć w otwieraniu Twojego głosu. Przedstawię praktyczne ćwiczenia aktywizujące pracę mięśni oddechowych i mięśni nasady.

• Odczujesz w ciele głębszy oddech, który jest oparciem dla głosu, doświadczysz wpływu rezonacyjnych pól czuciowych i energii dźwięku na jakość Twojej mowy i śpiewu.

• Przedstawię Ci różnice w technikach wokalnych, które możesz wykorzystać w pożądanym przez Ciebie brzmieniu głosu.

• Dowiesz się w jaki sposób będziesz mógł zbudować odpowiednie nawyki do zdrowego

i higienicznego operowania swoim głosem z wykorzystaniem ćwiczeń emisyjnych

i artykulacyjnych.

• Dowiesz się jak pracuje całe ciało człowieka, Jest instrumentem głosu.

• Twój głos stanie się bardziej brzmiący, nośny, melodyjny, zrozumiały, sceniczny i taki jaki chcesz.

Ponad to nauczysz się:

• wzbudzać ciekawość i utrzymywać uwagę uczestników, słuchaczy.

• zarządzać energią swoją i grupy, z którą pracujesz.

• stosować narzędzia pracy twórczej Walta Disney oraz cykl uczenia się Davida A. Kolba.

• Poznasz model Roberta Diltsa, jako model rozwoju postawy przywódczej. Staniesz się przywódcą wiarygodnym dla innych poprzez obecność, spójność oraz wyznawane wartości.


Możesz twórczo korzystać ze swojego głosu,

swobodnie i w harmonii komunikować się z innymi.Program godzinowy:

sobota:

I część 11.30 - 13.30

II część 14.00 - 15.30

Przerwa 15.30 - 16.45

III część 16.45 - 19.15niedziela:

I część 10.00 - 11.30

II część 12.00 - 14.00

Przerwa 14.00 - 15.00

III część 15.00 - 16.30Bożena Belcarz

mgr sztuki, dyrygent, wokalistka, wykładowca, coach, specjalista w zakresie emisji głosu.

Jako dyrygent stworzyłam i doprowadziłam do najwyższych osiągnięć młodzieżowe chóry (m.in. „Every Late”, „Semper Cantantes”, „Enigmatico”), zespoły wokalne muzyki dawnej („Amantes Cantare”, „Semper Cantantes”) otrzymując również wiele nagród dyrygenckich m.in. nagrodę dla najciekawszej indywidualności dyrygenckiej oraz nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech w postaci stypendium chórmistrzowskiego w Niemczech. Brałam udział wraz ze swoimi chórami w prestiżowych przedsięwzięciach, projektach międzynarodowych oraz prowadziłam warsztaty chóralne we Francji, Niemczech i USA.

Jako wokalistka współpracowałam i koncertowałam z zespołami: „Ten Sing”, „Proforma”, „Amarylis”. Obecnie jestem dyrygentem chóru „Lutnia” z Malborka oraz wokalistką zespołu muzyki dawnej „Semper Cantantes”, który założyłam 11 lat temu.

Doświadczenie zawodowe w pracy nad głosem zdobyłam ucząc emisji głosu indywidualnej

i zbiorowej, jako wykładowca na wyższych uczelniach oraz prowadząc warsztaty dla nauczycieli, aktorów, animatorów. W pracy z głosem wykorzystuję elementy terapii głosu, muzykoterapii, relaksacji oraz treningu autogennego, a przede wszystkim ćwiczenia głosowe, artykulacyjne oraz swoje autorskie ćwiczenia głosowe powiązane z pracą całego ciała jako instrumentu głosu.

Jestem szczęśliwą matką, kobietą pełną radości, zadowoloną z tego, że mogę spełniać się w swojej pasji i się nią dzielić.

Mam pragnienie eksperymentowania, ciągłego poszukiwania, przełamywania ograniczeń i konwencji muzycznych.

Cudem jest to, że wokół nas i w nas jest tyle możliwości, tyle do odkrycia i jeszcze wiele przed nami do wspólnego zharmonizowania. Cieszy mnie wspólna praca nad głosem, niepowtarzalne brzmienia ludzkich głosów, harmonia w komunikowaniu się , która może być nas wszystkich udziałem.Coaching głosu jest metodą rozwoju opartą na umiejętnościach, pracy ciała, wyobraźni. Polega na wykorzystaniu potencjału i wprowadzeniu odpowiednio dobranych ćwiczeń ruchowych i głosowych, elementów masażu, relaksacji, poszerzeniu percepcji i tym co jest główną metodą coachingową - zadawaniu pytań. Poprzez, zadawane pytania stajemy się uważni na odczucia, wrażenia, pragnienia, emocje, które są ściśle powiązane ze sposobem wyrażania siebie. Za każdym działaniem stoją uczucia, wartości i cele. Przyjrzenie się im, czasem zweryfikowanie swoich przekonań powiązanych ze sposobem emitowania głosu, może spowodować zmianę, większe otwarcie, zadbanie o siebie, zaopiekowanie się sobą. Uważność, uznanie i akceptacja ma swoje brzmienie, swoją częstotliwość. Jakie jest brzmienie Twojego głosu? A jakie Ty byś chciał aby było? Dzięki technikom coachingowym możliwa jest weryfikacja przekonań, zmiana Twojego głosu.Najbliższy termin: podamy wkrótce Zapisy pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


a wszelkich informacji udzielamy pod adresem: biuro@mocpoznania.pl


Zapraszamy serdecznie!