OFERTA SZKOLEŃ


poyjpgHello Points Workshop
Poniedziałek, 25 listopada 2019 o 10:00 – 17:00
Hello Points Workshop  pierwszy poziom Akademii Points of You®. W trakcie tego 1-dniowego warsztatu można w zaskakujący sposób odkrywać metodę i narzędzia Points of You®, doświadczać jedynej w swoim rodzaju formy komunikacji i dialogu, a po szkoleniu dodać nowe umiejętności do swojego zawodowego know-how i unikalną metodę pracy.

Warsztat kończy się otrzymaniem certyfikatu z tytułem Explorer i 6 punktami CCEU od ICF.
Certyfikat upoważnia również do przejścia na Level 2: Creative Practice Workshop - drugi poziom szkoleniowy, otwierający możliwość prowadzenia szkoleń na poziomie 1.

Korzyści, które daje ten warsztat:
* Poznanie koncepcji Points of You®, czyli jak działamy i jak wygląda świat Points of You®.
* Narzędzia/karty i metoda Points of You® - unikalna technika prowadzenia rozmów i zajęć z klientami oraz pracy własnej: w jaki sposób poprzez pracę z fotografią uzyskać nową perspektywę i znaleźć nowe rozwiązania.
* Proces z The Coaching Game - Zooming In: szybka randka z własnymi myślami i uczuciami. Doświadczenie głębokiego procesu poprzez zabawę.
* Proces z Punctum - My Story: własna historia opowiedziana w nowy, inspirujący sposób, zmieniający samopoczucie i ogląd rzeczywistości.
* Plansze procesowe: jak korzystać z map uczuć i myśli podczas indywidualnego procesu z naszymi narzędziami.

Co zawiera oferta warsztatowa:
* 2 narzędzia: The Coaching Game oraz Punctum,
* zestaw koncepcyjny:
- Skrypt dla uczestnika
- Notes
- 4 wyjątkowe karty Points of You® z inspirującymi historiami (można je nabyć jedynie z tym szkoleniem)
* oraz inne niespodzianki!

Koszt całkowity: 1600 zł - w cenie warsztatu ujęte są już narzędzia o wartości 1200 zł, materiały szkoleniowe, serwis kawowy i lekki lunch.
Zapraszamy!

Prowadząca: Aleksandra Stanek - Certyfikowany Ekspert Points of You®Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewformWięcej informacji: szkolenia@aleksandrastanek.pl
FLIPOWANIE


FLIPOWANIE® to tworzenie magicznych flipchartów z wykorzystaniem technik sketchnotingu.
Praca z flipchartem to ważna kompetencja trenerska. A sam sketchnoting i rysowanie to pasja, zabawa, ale i umiejętność, której MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ! Trochę techniki, ćwiczeń i sami zobaczycie, jak szybko Wasze flipy zaczną pomagać zapamiętywać, rozumieć ale i zachwycać uczestników!
Zapraszam nie tylko trenerów i coachów, ale również nauczycieli, edukatorów i każdego, kto wykorzystuje rysunek w swojej pracy lub po prostu chce sobie porysować!

To warsztat od podstaw, a szczególnie dla każdego, kto twierdzi, że nie umie rysować! Oj, to się przekonamy! :-) Zajęcia to 8 godzin warsztatu, podczas którego będę zarażać Was swoją pasją oraz, a może przede wszystkim, będę zachęcać Was do ćwiczenia, próbowania, rysowania i do dobrej zabawy! Chętnie podzielę się swoimi praktycznymi doświadczeniami, nie zabraknie też Tips & Tricks!

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?
1. Na początek słowo o tym, że naprawdę warto rysować, że myślenie wizualne działa i że są na to naukowe dowody, a potem:

2. Graphic Facilitation, Sketchnoting - co to jest i jak wygląda?

3. Będziemy ćwiczyć elementy sketchnotingu jak:
- literki,
- linie,
- ramki,
- dymki,
- rysunki,
- ludziki.
Dowiesz się też, jak tworzyć swój bank rysunków, kreatywne szablony do szybkiego użytku, pracować z metaforą podczas warsztatów.

4. Jak poćwiczymy te elementy, to będziemy je łączyć w większe całości, czyli trochę magii

5. Zajmiemy się planowaniem powierzchni, odpowiednim doborem kolorów… aż dojdziemy do sketchflipowania na dużym formacie - i tu magia będzie hulać

UWAGA, UWAGA!
W ramach ceny otrzymacie zestaw 3 rewelacyjnych markerów marki Neuland® oraz Praktyczny Poradnik.

TRZEBA ZABRAĆ:
- jeśli chcecie - mazaki czarne i kolorowe, czarny cienkopis;
- dobry humor;
- luźny strój.


Koszt: 599zł

Termin podamy wkrótce.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform
Więcej informacji: biuro@mocpoznania.pl

TRENER
Gabriela BOROWCZYK
Trener biznesu, coach, sketchnoterka, baba z pasją a dwie z nich to budowanie Marki Osobistej i właśnie Flipowanie©.

Twórca grupy na Facebooku: FLIPOWANIE i inne rysowanie...
Pracuje zarówno z twardymi biznesami, jak i miękkimi obszarami duszy.


Twój głos odzwierciedla Ciebie, jest niezbędnym narzędziem w komunikowaniu się.


Coaching głosu pomoże Ci odkryć Twoje możliwości.


Jakie korzyści przyniesie Ci coaching głosu?


• Opanujesz sztukę autoprezentacji i treningu mowy

• Staniesz się swobodny w komunikacji oraz podczas publicznych wystąpień.

• Będziesz mógł świadomie i długo bez uszczerbku na zdrowiu, wyrażać siebie i skutecznie oddziaływać na innych.

• Posiądziesz umiejętności operowania swoim głosem i będziesz mieć do dyspozycji szeroką paletę ekspresji głosowej.

Do kogo skierowane są warsztaty?

Do osób:

• chcących rozwijać i odkrywać własny potencjał głosowy;

• pracujących w codziennym kontakcie z grupami ludzi i używających często głosu w sytuacjach publicznych (nauczycieli, aktorów, lektorów, trenerów, pracowników naukowych i edukatorów);

• doświadczających trudności w skutecznym mówieniu do grupy lub pragnących poprawić styl mówienia (wyrazistość, zasięg głosu, dykcję, koordynację mowy z oddechem);

• zainteresowanych nabyciem samoświadomości w obszarze własnych uwarunkowań cielesnych i psychicznych, prowadzących do emisji ich specyficznego, jedynego w swoim rodzaju głosu;

• a także wokalistów, chórzystów i chórów.

Na czym polegają warsztaty? Jak poprowadzę Ciebie w pracy nad głosem?


• Będę Ci towarzyszyć w otwieraniu Twojego głosu. Przedstawię praktyczne ćwiczenia aktywizujące pracę mięśni oddechowych i mięśni nasady.

• Odczujesz w ciele głębszy oddech, który jest oparciem dla głosu, doświadczysz wpływu rezonacyjnych pól czuciowych i energii dźwięku na jakość Twojej mowy i śpiewu.

• Przedstawię Ci różnice w technikach wokalnych, które możesz wykorzystać w pożądanym przez Ciebie brzmieniu głosu.

• Dowiesz się w jaki sposób będziesz mógł zbudować odpowiednie nawyki do zdrowego

i higienicznego operowania swoim głosem z wykorzystaniem ćwiczeń emisyjnych

i artykulacyjnych.

• Dowiesz się jak pracuje całe ciało człowieka, Jest instrumentem głosu.

• Twój głos stanie się bardziej brzmiący, nośny, melodyjny, zrozumiały, sceniczny i taki jaki chcesz.

Ponad to nauczysz się:

• wzbudzać ciekawość i utrzymywać uwagę uczestników, słuchaczy.

• zarządzać energią swoją i grupy, z którą pracujesz.

• stosować narzędzia pracy twórczej Walta Disney oraz cykl uczenia się Davida A. Kolba.

• Poznasz model Roberta Diltsa, jako model rozwoju postawy przywódczej. Staniesz się przywódcą wiarygodnym dla innych poprzez obecność, spójność oraz wyznawane wartości.


Możesz twórczo korzystać ze swojego głosu,

swobodnie i w harmonii komunikować się z innymi.Program godzinowy:

sobota:

I część 11.30 - 13.30

II część 14.00 - 15.30

Przerwa 15.30 - 16.45

III część 16.45 - 19.15niedziela:

I część 10.00 - 11.30

II część 12.00 - 14.00

Przerwa 14.00 - 15.00

III część 15.00 - 16.30Bożena Belcarz

mgr sztuki, dyrygent, wokalistka, wykładowca, coach, specjalista w zakresie emisji głosu.

Jako dyrygent stworzyłam i doprowadziłam do najwyższych osiągnięć młodzieżowe chóry (m.in. „Every Late”, „Semper Cantantes”, „Enigmatico”), zespoły wokalne muzyki dawnej („Amantes Cantare”, „Semper Cantantes”) otrzymując również wiele nagród dyrygenckich m.in. nagrodę dla najciekawszej indywidualności dyrygenckiej oraz nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech w postaci stypendium chórmistrzowskiego w Niemczech. Brałam udział wraz ze swoimi chórami w prestiżowych przedsięwzięciach, projektach międzynarodowych oraz prowadziłam warsztaty chóralne we Francji, Niemczech i USA.

Jako wokalistka współpracowałam i koncertowałam z zespołami: „Ten Sing”, „Proforma”, „Amarylis”. Obecnie jestem dyrygentem chóru „Lutnia” z Malborka oraz wokalistką zespołu muzyki dawnej „Semper Cantantes”, który założyłam 11 lat temu.

Doświadczenie zawodowe w pracy nad głosem zdobyłam ucząc emisji głosu indywidualnej

i zbiorowej, jako wykładowca na wyższych uczelniach oraz prowadząc warsztaty dla nauczycieli, aktorów, animatorów. W pracy z głosem wykorzystuję elementy terapii głosu, muzykoterapii, relaksacji oraz treningu autogennego, a przede wszystkim ćwiczenia głosowe, artykulacyjne oraz swoje autorskie ćwiczenia głosowe powiązane z pracą całego ciała jako instrumentu głosu.

Jestem szczęśliwą matką, kobietą pełną radości, zadowoloną z tego, że mogę spełniać się w swojej pasji i się nią dzielić.

Mam pragnienie eksperymentowania, ciągłego poszukiwania, przełamywania ograniczeń i konwencji muzycznych.

Cudem jest to, że wokół nas i w nas jest tyle możliwości, tyle do odkrycia i jeszcze wiele przed nami do wspólnego zharmonizowania. Cieszy mnie wspólna praca nad głosem, niepowtarzalne brzmienia ludzkich głosów, harmonia w komunikowaniu się , która może być nas wszystkich udziałem.Coaching głosu jest metodą rozwoju opartą na umiejętnościach, pracy ciała, wyobraźni. Polega na wykorzystaniu potencjału i wprowadzeniu odpowiednio dobranych ćwiczeń ruchowych i głosowych, elementów masażu, relaksacji, poszerzeniu percepcji i tym co jest główną metodą coachingową - zadawaniu pytań. Poprzez, zadawane pytania stajemy się uważni na odczucia, wrażenia, pragnienia, emocje, które są ściśle powiązane ze sposobem wyrażania siebie. Za każdym działaniem stoją uczucia, wartości i cele. Przyjrzenie się im, czasem zweryfikowanie swoich przekonań powiązanych ze sposobem emitowania głosu, może spowodować zmianę, większe otwarcie, zadbanie o siebie, zaopiekowanie się sobą. Uważność, uznanie i akceptacja ma swoje brzmienie, swoją częstotliwość. Jakie jest brzmienie Twojego głosu? A jakie Ty byś chciał aby było? Dzięki technikom coachingowym możliwa jest weryfikacja przekonań, zmiana Twojego głosu.Najbliższy termin: podamy wkrótce Zapisy pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


a wszelkich informacji udzielamy pod adresem: biuro@mocpoznania.pl


Zapraszamy serdecznie!