Rób to, do czego jesteś stworzona – Warsztat MBTI Assessment

Jeśli nie jesteś zadowolona z pracy, którą wykonujesz....
Jeśli dojrzewasz do myśli o zmianie pracy.....
Jeśli chcesz się przekwalifikować…..


Zapraszam na badanie twojego potencjału osobowo-zawodowego – jednym z najczęściej stosowanych na świecie kwestionariuszy osobowości Myers-Briggs Type Indicator®. W trakcie pracy warsztatowej poznasz swój pełen profil zawodowy. Dowiesz się czy jesteś Administratorką, Negocjatorką, Katalizatorem pozytywnej zmiany czy Generałem, a może innym z 16 typów osobowości.

1. LISTA ZAWODÓW: otrzymasz listę zawodów, do których posiadasz wrodzone predyspozycje

2. PREFERENCJE ZADANIOWE: opracujemy listę zadań, które preferujesz w pracy

3. ŚRODOWISKO PRACY i CZYNNIKI SATYSFAKCJI ZAWODOWEJ : poznasz, najlepsze dla twojego typu osobowości, środowisko pracy.

4. UMIEJĘTNOŚCI : przyjrzysz się swoim umiejętnościom, zobaczysz na ile rozwinęłaś te umiejętności, które są bliskie twojemu temperamentowi.

5. CZYNNIKI MOTYWACJI: określimy twoje kotwice kariery czyli czynniki motywujące cię do pracy.

Głębsza refleksja nad swoimi mocnymi stronami – wzmocni Twoje poczucie własnej wartości i pomoże Ci podjąć trafną decyzję zawodową.

Narzędzia:
Badanie osobowości MBTI®, Kotwice Kariery, Kwestionariusz Umiejętności
Co wyróżnia MBTI®? Nie jest testem – gdzie jedni wypadają dobrze inni źle, nie jest narzędziem z poradników kobiecych. To jedno z najbardziej wiarygodnych narzędzi psychometrycznych badających profil naszej osobowości. Posiada rzetelność od 76-92%.


Prowadząca Magdalena Urbanowicz - certyfikowany trener MBTI.

Koszt uczestnictwa: 150 zł


Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform

Jeżeli masz pytania pisz na adres: biuro@mocpoznania.pl


Zainspiruj się do dobrych zmian – zostań swoim własnym coachem


Kultowy warsztat po raz kolejny w Poznaniu.

Wzbogacony o pracę metodą Points of You.


Zajęcia dwudniowe: 27-28 października

27.10.18. 10:00-18:00

28.10.18. 9:00-17:00


W sumie 16 godzin warsztatu!


Zapraszamy Cię na inspirujący warsztat, który da Ci nowe możliwości w realizowaniu Twoich celów i planowaniu życia.


Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować cele, by je osiągnąć, jak pozbyć się ograniczających przekonań, tak, żeby Twoje życie mogło być pełne

pasji i spełnienia. Odważ się na zmianę.

Jeżeli nie Ty, to kto, jeżeli nie TERAZ, to kiedy?


Podczas zajęć wykorzystamy techniki i narzędzia stosowane przez profesjonalnych coachów, czerpiąc z najnowszej wiedzy dotyczącej funkcjonowania ludzkiego umysłu (m.in. NLP, wizualizacje), zrobimy to zgodnie z filozofią małych kroków KAIZEN: "na palcach, bez gwałtownych ruchów, spokojnie i delikatnie, możesz zadbać o to, by żyć w wymarzonym świecie ".


"- Czy mógłbyś mi powiedzieć, w którą stronę mam stąd pójść? – zapytała Alicja

- Zależy to (...) od tego, w którą stronę chcesz pójść – powiedział kot.

- Nie zależy mi na tym, w którą... – powiedziała Alicja.

- Więc nie ma znaczenia, w którą stronę pójdziesz – powiedział kot." ("Alicja w Krainie Czarów", L. Caroll)
Prowadzenie: Aleksandra Stanek –psycholog, psychoterapeuta poznawczo-bahawioralny, dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitator, certyfikowany coach ICF, wykładowca akademicki, Master NLP. Certyfikowany trener i praktyk metody Points of You. Od ponad 20 lat praktykuje medytację. Obecnie w trakcie szkolenia nauczycielskiego mindfulness w Mindfulness Association, UK.

Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie. Specjalizuje się w tematyce komunikacji, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).

Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera. Trener w Szkole Trenerów komunikacji Opartej na Empatii.

Licencjonowany diagnosta Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.

Prowadzi indywidualną i grupową psychoterapię oraz coaching.

Autorka programu coachingowego dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.


Trening intrapsychiczny metodą Gestalt


Jest to czas głębokiej refleksji nad sobą. Celem tej refleksji jest poszerzenie świadomości – po to, aby mieć więcej wyboru w życiu.
Metoda Gestalt jest częścią psychologii humanistycznej, w której bardzo istotnymi wartościami są odpowiedzialność za własne życie oraz przekonanie, że świadomość daje nam wybór.
Od nas zależy, co z tą możliwością wyboru zrobimy.

Celem treningu jest przekazanie podstawowej wiedzy na temat podejścia Gestalt oraz praktyka umiejętności precyzyjnego odczytywania oraz wyrażania własnych odczuć, potrzeb i myśli w wybranych sytuacjach, a także umiejętność korekty działań w oparciu o poszerzoną świadomość.


Prowadzi: Mariola Pochwat
Trenerka treningu interpersonalnego I i II stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I i II 463), pedagog, Counsellor/terapeutka Gestalt.

Po ukończeniu studiów pedagogicznych przez czternaście lat pracowała w szkole średniej, prowadząc z młodzieżą z różnych środowisk warsztaty i zajęcia z profilaktyki uzależnień, zachowań przemocowych i doradztwa zawodowego.

Jako absolwentka czteroletniej szkoły trenerów i terapeutów w Centrum Counsellingu Gestalt weszła w skład zespołu Centrum, gdzie pracowała do 2014 roku, prowadząc terapię indywidualną dorosłych oraz współpracując przy realizowanych tam kursach.

Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu projektów europejskich zarówno jako uczestnik, jak i prowadząca zajęcia z młodzieżą i dorosłymi. Udziela rodzicom konsultacji w sprawach wychowawczych.

Obecnie prowadzi własny gabinet psychoterapii, organizuje również warsztaty rozwoju osobistego, treningi terapeutyczne i interpersonalne oraz obozy dla dzieci i młodzieży z programem rozwoju osobistego.

Współpracuje ze Szkołą Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, gdzie prowadzi zajęcia treningi interpersonalne, wybrane szkolenia z zakresu metody Gestalt oraz Analizy Transakcyjnej.Cena: 450 zł

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform

Więcej informacji: biuro@mocpoznania.pl

Twój głos odzwierciedla Ciebie, jest niezbędnym narzędziem w komunikowaniu się.


Coaching głosu pomoże Ci odkryć Twoje możliwości.


Jakie korzyści przyniesie Ci coaching głosu?


• Opanujesz sztukę autoprezentacji i treningu mowy

• Staniesz się swobodny w komunikacji oraz podczas publicznych wystąpień.

• Będziesz mógł świadomie i długo bez uszczerbku na zdrowiu, wyrażać siebie i skutecznie oddziaływać na innych.

• Posiądziesz umiejętności operowania swoim głosem i będziesz mieć do dyspozycji szeroką paletę ekspresji głosowej.Do kogo skierowane są warsztaty?


Do osób:

• chcących rozwijać i odkrywać własny potencjał głosowy;

• pracujących w codziennym kontakcie z grupami ludzi i używających często głosu w sytuacjach publicznych (nauczycieli, aktorów, lektorów, trenerów, pracowników naukowych i edukatorów);

• doświadczających trudności w skutecznym mówieniu do grupy lub pragnących poprawić styl mówienia (wyrazistość, zasięg głosu, dykcję, koordynację mowy z oddechem);

• zainteresowanych nabyciem samoświadomości w obszarze własnych uwarunkowań cielesnych i psychicznych, prowadzących do emisji ich specyficznego, jedynego w swoim rodzaju głosu;

• a także wokalistów, chórzystów i chórów.
Na czym polegają warsztaty? Jak poprowadzę Ciebie w pracy nad głosem?


• Będę Ci towarzyszyć w otwieraniu Twojego głosu. Przedstawię praktyczne ćwiczenia aktywizujące pracę mięśni oddechowych i mięśni nasady.

• Odczujesz w ciele głębszy oddech, który jest oparciem dla głosu, doświadczysz wpływu rezonacyjnych pól czuciowych i energii dźwięku na jakość Twojej mowy i śpiewu.

• Przedstawię Ci różnice w technikach wokalnych, które możesz wykorzystać w pożądanym przez Ciebie brzmieniu głosu.

• Dowiesz się w jaki sposób będziesz mógł zbudować odpowiednie nawyki do zdrowego

i higienicznego operowania swoim głosem z wykorzystaniem ćwiczeń emisyjnych

i artykulacyjnych.

• Dowiesz się jak pracuje całe ciało człowieka, Jest instrumentem głosu.

• Twój głos stanie się bardziej brzmiący, nośny, melodyjny, zrozumiały, sceniczny i taki jaki chcesz.

Ponad to nauczysz się:

• wzbudzać ciekawość i utrzymywać uwagę uczestników, słuchaczy.

• zarządzać energią swoją i grupy, z którą pracujesz.

• stosować narzędzia pracy twórczej Walta Disney oraz cykl uczenia się Davida A. Kolba.

• Poznasz model Roberta Diltsa, jako model rozwoju postawy przywódczej. Staniesz się przywódcą wiarygodnym dla innych poprzez obecność, spójność oraz wyznawane wartości.


Możesz twórczo korzystać ze swojego głosu,

swobodnie i w harmonii komunikować się z innymi.Program godzinowy:

sobota:

I część 11.30 - 13.30

II część 14.00 - 15.30

Przerwa 15.30 - 16.45

III część 16.45 - 19.15niedziela:

I część 10.00 - 11.30

II część 12.00 - 14.00

Przerwa 14.00 - 15.00

III część 15.00 - 16.30Bożena Belcarz

mgr sztuki, dyrygent, wokalistka, wykładowca, coach, specjalista w zakresie emisji głosu.

Jako dyrygent stworzyłam i doprowadziłam do najwyższych osiągnięć młodzieżowe chóry (m.in. „Every Late”, „Semper Cantantes”, „Enigmatico”), zespoły wokalne muzyki dawnej („Amantes Cantare”, „Semper Cantantes”) otrzymując również wiele nagród dyrygenckich m.in. nagrodę dla najciekawszej indywidualności dyrygenckiej oraz nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech w postaci stypendium chórmistrzowskiego w Niemczech. Brałam udział wraz ze swoimi chórami w prestiżowych przedsięwzięciach, projektach międzynarodowych oraz prowadziłam warsztaty chóralne we Francji, Niemczech i USA.

Jako wokalistka współpracowałam i koncertowałam z zespołami: „Ten Sing”, „Proforma”, „Amarylis”. Obecnie jestem dyrygentem chóru „Lutnia” z Malborka oraz wokalistką zespołu muzyki dawnej „Semper Cantantes”, który założyłam 11 lat temu.

Doświadczenie zawodowe w pracy nad głosem zdobyłam ucząc emisji głosu indywidualnej

i zbiorowej, jako wykładowca na wyższych uczelniach oraz prowadząc warsztaty dla nauczycieli, aktorów, animatorów. W pracy z głosem wykorzystuję elementy terapii głosu, muzykoterapii, relaksacji oraz treningu autogennego, a przede wszystkim ćwiczenia głosowe, artykulacyjne oraz swoje autorskie ćwiczenia głosowe powiązane z pracą całego ciała jako instrumentu głosu.

Jestem szczęśliwą matką, kobietą pełną radości, zadowoloną z tego, że mogę spełniać się w swojej pasji i się nią dzielić.

Mam pragnienie eksperymentowania, ciągłego poszukiwania, przełamywania ograniczeń i konwencji muzycznych.

Cudem jest to, że wokół nas i w nas jest tyle możliwości, tyle do odkrycia i jeszcze wiele przed nami do wspólnego zharmonizowania. Cieszy mnie wspólna praca nad głosem, niepowtarzalne brzmienia ludzkich głosów, harmonia w komunikowaniu się , która może być nas wszystkich udziałem.Coaching głosu jest metodą rozwoju opartą na umiejętnościach, pracy ciała, wyobraźni. Polega na wykorzystaniu potencjału i wprowadzeniu odpowiednio dobranych ćwiczeń ruchowych i głosowych, elementów masażu, relaksacji, poszerzeniu percepcji i tym co jest główną metodą coachingową - zadawaniu pytań. Poprzez, zadawane pytania stajemy się uważni na odczucia, wrażenia, pragnienia, emocje, które są ściśle powiązane ze sposobem wyrażania siebie. Za każdym działaniem stoją uczucia, wartości i cele. Przyjrzenie się im, czasem zweryfikowanie swoich przekonań powiązanych ze sposobem emitowania głosu, może spowodować zmianę, większe otwarcie, zadbanie o siebie, zaopiekowanie się sobą. Uważność, uznanie i akceptacja ma swoje brzmienie, swoją częstotliwość. Jakie jest brzmienie Twojego głosu? A jakie Ty byś chciał aby było? Dzięki technikom coachingowym możliwa jest weryfikacja przekonań, zmiana Twojego głosu.Data: 20-21.10..2018.

Cena: 390 zł


Zapisy pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


a wszelkich informacji udzielamy pod adresem: biuro@mocpoznania.pl


Zapraszamy serdecznie!


Oswoić panterę. Jak się złościć i pozwolić złościć się innym? Warsztat inspirowany metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC)


Chcesz radzić sobie ze złością i bezpiecznie ją wyrażać? Usłyszeć to, co ma ona Tobie do powiedzenia? Chcesz przyjmować złość innych ludzi, bez lęku i frustracji?


Zapraszamy na spotkanie, podczas którego spróbujemy odkryć pozytywną stronę jednego z trudniejszych do przeżywania i akceptowania uczuć: złości. Przyjrzymy się temu, co się pod nią kryje. Oddzielimy ją od słów i zachowań przez nią powodowanych. Sprawdzimy, dlaczego reagujemy krytyką i atakiem podczas sytuacji trudnych i konfliktowych. Rozwijając umiejętność empatycznego kontaktu poćwiczymy, jak słuchać krytycznych słów tak, aby nas nie raniły i konstruować prośby w taki sposób, aby inni mieli szansę realizować je bez przymusu. Będziemy rozpoznawać złość, kiedy skryje się za poczuciem winy, smutkiem lub lękiem. Zastanowimy się, w jaki sposób ją polubić i wykorzystać jako pozytywną energię. Spróbujemy przekształcać złość, agresję i frustrację na relacje oparte na szacunku i zrozumieniu.


Warsztat realizowany we współpracy z

Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii


Prowadzące:

Teresa Kopeć

Filozof, pedagog, psychoterapeutka oraz trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.


Ukończyła m.in. filozofię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Trenerów w ośrodku Fundacji SYNAPSIS, Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego i Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz Studium Porozumienia Bez Przemocy (NVC) w Dojrzewalni Róż.


Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży, warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi interpersonalne. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „po deszczu”, organizatorka 20 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Współpracuje ze „Szkołą Trenerów komunikacji opartej na empatii”. Aktualnie pełni funkcję wicedyrektora ds. wychowawczych w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu.


Anna Kopeć

Trenerka rozwoju osobistego i warsztatów umiejętności psychospołecznych. Ukończyła Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową w Pracowni Psychologicznej „Spotkanie” rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie.


Tworzy warsztaty i grupy rozwojowe dla kobiet, wzmacniające poczucie własnej wartości i wspierające w odkrywaniu własnego potencjału. Prowadziła zajęcia dla różnorodnych grup, m.in. dla nauczycieli, studentów, policjantów i bezrobotnych oraz dla Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej i BZ WBK. Współtworzyła projekty EFS w ramach programu Kapitał Ludzki dotyczące aktywizacji zawodowej kobiet. Organizatorka 19 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron i jego wieloletnia dyrektorka.


Koszt: 250 złZapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


Więcej informacji: biuro@mocpoznania.plRegulamin uczestnictwa w warsztatach

Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania

§1 - Definicje przyjęte w Regulaminie

1. Warsztaty - szkolenie obejmujące swoim programem zajęcia praktyczne - ćwiczenia i/lub wykład teoretyczny o tematyce danego obszaru.

2. Uczestnik - osoba przyjęta przez Organizatora do udziału w Warsztatach, która zapoznała się z regulaminem, zaakceptowała go poprzez wysłanie Zgłoszenia, oraz zobowiązuje się do jego stosowania podczas całego okresu trwania Warsztatów.

3. Organizator - organizatorem Warsztatów jest Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania z siedzibą na ul. Jackowskiego 38/3 w Poznaniu 60-512.

e-mail: biuro@mocpoznania.pl


§ 2 - Postanowienia ogólne

1. Zgłaszając swój udział w warsztacie lub konsultacjach Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

2. Warsztaty otwarte odbywają się w grupach, liczba Uczestników danego Warsztatu jest uzależniona od jego rodzaju.

3. Warsztaty odbywają się w siedzibie Pracowni MOC Poznania - ul. Jackowskiego 38/3. Informację o zmianie miejsca odbywania się warsztatów Organizator poda w ofercie dot. konkretnego warsztatu na stronie internetowej. 

4. Terminy najbliższych planowanych Warsztatów są ustalone z góry, a informacja o nich zamieszczona jest na stronie internetowej. Dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu spotkania.

5. Program, godzina rozpoczęcia i czas trwania warsztatu zależą od rodzaju spotkania oraz zaplanowanego scenariusza i są podane w ofercie dot. konkretnego warsztatu na stronie internetowej. Organizator ma prawo wprowadzić nieznaczne zmiany do programu warsztatów, o czym Uczestnik będzie w miarę możliwości powiadomiony wcześniej.

6. Na sali podczas warsztatów mogą przebywać wyłącznie osoby, które uiściły za nie opłatę oraz osoby upoważnione przez Organizatora.

7. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie tylko za zgodą rodziców lub prawnego opiekuna.

8. Uczestnik spóźniony na warsztaty uczestniczy w nim od momentu, w którym przybył na spotkanie. Prowadzący nie ma obowiązku powtarzania przeprowadzonej wcześniej części szkolenia.

9. Uczestnik godzi się na dokumentowanie warsztatów / konsultacji za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk bez jakichkolwiek roszczeń.

10. Warsztaty mają formę psychoedukacyjną i nie zastępują terapii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników w czasie zajęć i pomiędzy nimi. Osoby w trakcie leczenia psychiatrycznego oraz osoby, które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny  lub są w depresji, powinny poinformować osobę prowadzącą o powyższym przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w zajęciach


§3 - Obowiązki Organizatora

1. Organizator zapewnia sprzęty niezbędne do pracy.

2. Organizator wyznacza osobą/-y prowadzącą/-ce Warsztaty.

3. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne następstwa nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w trakcie trwania Warsztatów.

4. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione, zniszczone lub zgubione przez uczestnika w trakcie trwania Warsztatów.


§ 4 - Obowiązki Uczestnika

1. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zaleceń prowadzącego warsztat oraz podstawowych zasad higieny i bhp obowiązujących na sali.


§ 5 - Zgłoszenie i płatność

1. O uczestnictwie w warsztatach / konsultacjach / wykładach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

2. Działając na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), informuje się, że dane osobowe uczestnika przekazane Organizatorowi służą wyłącznie zapewnieniu prawidłowej komunikacji pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem i nie są udostępniane osobom trzecim.

3. Rezerwacji miejsca dokonuje się wysyłając do Organizatora wypełniony formularz "Zapisy - Pracownia MOC Poznania". W przypadku wolnych miejsc Organizator potwierdza mailem Uczestnikowi przyjęcie zgłoszenia. Zaliczka za warsztat / konsultacje / wykład powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych. 

Wpłaty prosimy dokonać przelewem bankowym na konto:

97 1950 0001 2006 0617 2881 0002

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania

ul. Jackowskiego 38/3

60-512 Poznań

4. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie stanowi domniemaną rezygnację ze szkolenia i upoważnia Organizatora do nie świadczenia usług dla Zamawiającego.

5. Jeśli przed terminem zajęć cała płatność nie została przelana na konto Organizatora, Uczestnik reguluje ją w dniu przybycia na warsztat / wykład /konsultacje.


§ 6 - Rezygnacja / odwołanie warsztatów

1. W przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników, na 3 dni przed terminem Organizator ma prawo do odwołania Warsztatów/ wykładów / konsultacji i poinformowania o tym Uczestników. Organizator dokona zwrotu całość wpłaconej kwoty Uczestnikowi lub na jego życzenie przeniesie wpłatę na poczet innego warsztatu.

2. Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach / wykładzie / konsultacjach jest możliwa najpóźniej na 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów / wykładu / konsultacji. Tylko wówczas Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej wpłaconej przez uczestnika kwoty. Rezygnacja z udziału w warsztatach / wykładzie / konsultacji będzie przyjmowana wyłącznie w formie pisemnej (drogą elektroniczną). Koszty będą zwracane przelewem na konto Uczestnika. Uczestnik ma prawo scedować zaliczkę na inną, wskazaną przez siebie, osobę.

Uwaga - jednak w przypadku rezygnacji krótszej niż 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów / wykładu / konsultacjach kwota zaliczki pokrywa rzeczywiste koszty poniesione przez Organizatora celem zapewnienia Uczestnikowi miejsca i warunków udziału w warsztacie / wykładzie /konsultacjach  i tym samym NIE zostaje Uczestnikowi zwrócona i NIE jest przenoszona na inny warsztat.

3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu / warsztatu / wykładu w zarezerwowanym wcześniej terminie, Uczestnikowi NIE przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

4. Organizator pozostawia sobie możliwość odwołania warsztatów / wykładu / konsultacji z przyczyn od niego niezależnych. W takim przypadku całość wpłaconej przez Uczestnika kwoty, jest mu niezwłocznie zwracana. Organizator zastrzega sobie zmiany wykładowcy / współprowadzącego z uwagi na sytuacje losowe.

5. Nieobecność na warsztatach / wykładzie wiąże się z utratą dokonanej wpłaty. 


§ 7 - Ceny

Ceny warsztatów / wykładów / konsultacji są cenami brutto za osobę.

Klient wpłacając zaliczkę akceptuje podane powyżej warunki.


Regulamin wchodzi w życie z dniem  1 czerwca 2016 r.