Train The Trainer – Basic – Points Of You ™

 - kreatywne narzędzia do szkoleń i rozwoju.Zapraszamy na podstawowe szkolenie trenerskie z metody Points Of You™, podczas którego zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do stosowania narzędzi w pracy z klientem indywidualnym oraz z grupą.

Points of You™ - to unikalna metodologia rozwoju osobistego, łącząca nurty mindfulness, pracę z projekcją, prowokacyjne podejście, możliwości poszerzania punktów widzenia w sposób niespodziewany, lecz precyzyjny, neurobiologię, nurty terapeutyczne, rozmaite nurty filozoficzne.
The Coaching Game oraz Punctum - nie są "gadżetami" coacha, tylko bardzo precyzyjnie opracowanymi uniwersalnymi warsztatami w pudełku, które pozwalają uruchomić bardzo głęboki proces transformacji u uczestników procesów.

Nasz program Train The Trainer jest atrakcyjny, interaktywny i inspirujący.
Poczuj moc gier coachingowych The Coaching Game oraz Puntum, zdobądź bogatą wiedzę na temat pracy z klientem poprzez fotografię, metaforę, mocne pytania, inspirujące cytaty.
Dowiedz się, jak skutecznie zastosować treść z kursu do pracy grupowej i sesji indywidualnych, które zadziwi Ciebie i Twoich klientów.

"Train The Trainer" przeznaczony jest zarówno dla osób, które już korzystają z narzędzi, jak i dla tych, które ich jeszcze nie znają. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku w poznaniu narzędzi, jak i w odkryciu dodatkowych możliwości ich wykorzystania.
Zapraszamy zarówno profesjonalistów ( trenerów, coachów, psychoterapeutów), pracowników organizacji ( HR-owców, osoby zarządzających zespołami, organizatorów eventów ) oraz osoby prywatnie zainteresowane rozwojem osobistym..

Przez wiele lat Points of You ™ opracowało szereg szkoleń opartych na doświadczaniu, których celem jest nauczenie różnorodnych zastosowań The Coaching Game oraz Punctum dla celów osobistych i zawodowych, a także korzystanie z unikalnego doświadczenia służącego inspiracji i rozwojowi.
To szkolenie nie jest wykładem, to proces doświadczania obejmujący siedzenie na poduszkach ( lub w wygodnych fotelach czy krzesłach:-), słuchanie muzyki i doświadczanie różnych procesów, podczas których spotkasz się w bliski, autentyczny sposób z innymi uczestnikami ale przede wszystkim z samym sobą.

Czego się dowiesz:

Dołącz do tego jednodniowego szkolenia, aby poznać nowe możliwości korzystania z gier The Coaching Game oraz Punctum w celu wykorzystania ich w sesjach grupowych oraz indywidualnych.

• Ucz się i ucz innych przez doświadczanie
Poznaj metodę, zasady fototerapii i rozwijaj się jako moderator w pracy indywidualnej oraz grupowej ( narzędzia można wykorzystywać w sesjach 1:1 oraz w grupach od 5-500 uczestników i więcej.

• Doświadcz różnorodnych możliwości zastosowania.
Dowiedz się jak wiele nieskończonych możliwości da Tobie włączanie tych innowacyjnych narzędzi do Twoich ulubionych form pracy


• Instrukcje krok po kroku.
Dostaniesz gotowe do użycia szablony różnych procesów coachingowych, które będziesz mógł wykorzystać do pracy z klientami, z Twoim zespołem w pracy, nawet z przyjaciółmi i z bliskimi.

• Kontynuacja
Po treningu dołączysz go grupy innych osób korzystających już z narzędzi, gdzie będziesz się mógł dzielić z nimi swoimi doświadczeniami oraz konsultować swoją pracę.

• Akredytacja ICF
Za uczestnictwo w tym programie otrzymujesz 6 CCEU w International Coach Federation ( ICF )


The Coaching Game

Niezbędne narzędzie w profesjonalnej skrzynce narzędziowej każdego trenera i coacha. Skuteczne w pracy indywidualnej i z grupami.
Może być łatwo dostosowana do każdej grupy odbiorców, tematu i metody pracy.
65 kart ze zdjęciami, 165 stron książki, 4 procesy coachignowe wydrukowane na tkaninie i notatnik procesu.Punctum

Użyj kolorowych i oszałamiających zdjęć, tematów z życia i potężnych pytań, aby stworzyć zabawną atmosferę nauki i rozwoju.
Twórz nowe perspektywy i buduj mosty między różnymi opiniami.
33 karty ze zdjęciami, 33 karty zawierające słowa, 33 karty pytań, szablon procesu i podręcznik użytkownika.

Kto może skorzystać z tego szkolenia?

Każdego dnia tysiące specjalistów z całego świata korzysta z narzędzi Points Of YOU ™ , które stają się niezbędnymi narzędziami w profesjonalnej skrzynce trenera i coacha.

Organizacje
Zwiększenie aktywności korporacyjnej i zapoznanie się z pracownikami pozwala zidentyfikować przyzwyczajenia i spojrzeć na dylematy w miejscu pracy z nowej perspektywy. Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi do budowania zespołu i rozwoju pracowników.

Profesjonaliści
Narzędzia Points of You ™ są odpowiednie zarówno do pracy indywidualnej, jak i z grupą. To niezbędne narzędzia każdego trenera, trenera biznesu, doradcy, terapeuty, nauczyciela, pedagoga, lidera zespołu. Odkryj nowe obszary zmian i wzrostu!

Osoby indywidualne
Przyjemne, prowokujące do myślenia narzędzia, które pozwalają nam zatrzymać się, odetchnąć, pobudzić kreatywność, refleksję i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Możesz grać solo, z partnerem życiowym, z rodziną i/lub przyjaciółmi.

Trener
Aleksandra Stanek – jest psychologiem, dyplomowanym trenerem biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitatorem, certyfikowanym coachem ICF, wykładowcą akademickim oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiada licencję Master NLP oraz jest certyfikowanym trenerem i praktykiem metody Points Of You™.
Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie.
Specjalizuje się w tematyce komunikacji, przywództwa, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy - m.in, wypalenie zawodowe).
Wykłada na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Jest licencjonowany diagnostą Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Stworzyła autorski programu coachingowy dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.
Pisze artykuły dotyczące tematyki rozwoju osobistego. Jest współautorką podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonuje się i propaguje psychologię pozytywną.
Założyła Pracownię Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.
Jest również dyrektorem i organizatorem lokalnym największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.
Tworzy kursy szkoleniowe z wykorzystaniem programu The Coaching Game, innowacyjnego, zabawnego narzędzia, które pomaga osobom prywatnym oraz organizacjom poszerzyć swoją perspektywę, po to by uzyskać jasność w dalszym działaniu.

Opłata:

1000 zł ( cena zawiera opłatę za szkolenie oraz narzędzie coachingowe The Coaching Game )

lub

400 zł ( cena zawiera opłatę za szkolenie bez narzędzi )

*jako uczestnik kursu będziesz mógł nabyć pozostałe gry w specjalnych, promocyjnych cenach.

Jeśli masz pytania napisz: szkolenia@aleksandrastanek.pl

Zapisy i rezerwacja miejsc:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform

8-tyg. Kurs MBLC

Mindfulness Based Living Course (Życie w Oparciu o Zasady Uważności) to cykl ośmiu, cotygodniowych spotkań w ramach szkolenia uważności, w oparciu o program szkolenia Mindfulness Association (UK).

Każde z ośmiu spotkań, trwa około dwóch godzin. Kurs poprzedza spotkanie wprowadzające. W ramach kursu odbędzie się również Dzień praktyki Mindfulness, pomiędzy 6 i 7 tygodniem programu.


Kurs MBLC duży nacisk kładzie na aspekt praktyczny. Podczas szkolenia zapoznać się można z różnymi praktykami, pozwalającymi na poznanie mechanizmów funkcjonowania ludzkiego umysłu oraz sposobów na łagodzenie szeroko pojętego stresu - zawodowego, zdrowotnego, międzyludzkiego.


Spotykamy się w 8 kolejnych poniedziałków.

Startujemy 25.02.2019. i kończymy 15.04.2019.

Spotkania odbywają się w godz. 18.00-20.00 ( wyjątek spotkanie pierwsze zaczynamy o 17.00 i kończymy około 20.30 ).


6 kwietnia ( sobota ) odbędzie się Dzień Uważności w godz. 10.00-16.00Kurs skierowany jest dla osób początkujących, nie jest wymagane posiadanie doświadczenia w praktyce Mindfulness.

Curriculum MBLC

Spotkanie otwarte przed 8-tyg. Kursem MBLC

Sesja odbywa się w dniu rozpoczęcia kursu. Wyjątkowo zapraszamy o 17 ej.

Tło i cele; Przygotowanie i uczestniczenie; Osobista praktyka i postawy; Czym jest uważność?; Definicje uważności; Cztery aspekty tego na co jesteśmy uważni; Współczucie

Tydzień 1 – Co to jest Mindfulness i po co praktykować? Zacznij w miejscu, w którym jesteś

Zaczynamy tam gdzie jesteśmy; Rozpoznawanie niespokojnego umysłu (nie robienie nic) ; Uspokajanie umysłu; Postawa w medytacji siedzącej; Refleksja: Zaangażowanie i motywacja


Tydzień 2 – Ciało jako miejsce bycia obecnym

Skanowanie ciała; Praktykowanie uważności ciała; Uważność w codziennym życiu; Odczuwanie życzliwości


Tydzień 3 – Wprowadzenie podpory uważności

Praktyka uważności nauczana przez Roba Nairna; Sesja uważności z oparciem na dźwięku; Nie-dążenie; Trzy-minutowa przestrzeń na oddech; Odpowiedź na przyjemne i nieprzyjemne zdarzenia


Tydzień 4 – Praca z rozkojarzeniem

Uważny ruch; Medytacyjne chodzenie; Rozproszenie w trzech okresach czasu – Oczekiwanie na przyszłość, Rozpamiętywanie przeszłości, Myślenie w teraźniejszości; Oddech jako oparcie dla uważności; Cud oddychania; Przytomność oddechu; Tworzenie przestrzeni na oddech pośród codziennego życia; Refleksja: W pół drogi


Tydzień 5 – Badanie strumienia myśli

Miłująca życzliwość; Obserwator i nurt podświadomości; Nurtu nie sposób zmienić; zauważanie nurtu


Tydzień 6 – Postawa obserwatora

Nasze wewnętrzne środowisko; Nastawienie (Postawa); Poznawanie swego nastawienia do nurtu; Ponowne zbadanie definicji uważności; Miłująca życzliwość dla siebie i innych


Całodniowa sesja uważności: Dzień praktyki w milczeniu

Sesja całodniowa; Refleksje na temat milczenia i mówienia; Korzyści z milczenia


Tydzień 7 – Samoakceptacja

Model trzech kręgów: System zagrożeń, popędowy i kojenia; Z pobudzonej czerwieni w kojącą zieleń; Dalsze rozwijanie życzliwości dla siebie; Przerwa na współczucie dla siebie; Czym jest akceptacja? Praktykowanie akceptacji; Ćwiczenie RAIN (z poematem „Gospoda“)


Tydzień 8 – Życie w oparciu o Mindfulness, Podsumowanie – Reszta życia

Powrót do uważności z oparciem; Patrzenie z bliska (zbliżenie) i z odległości (oddalenie); Ponowne omówienie oparcia uważności; Puszczanie (porzucanie); Refleksja: Przegląd dotychczasowej podróży; Dokąd ruszasz dalej stąd?
Opłata: 950 zł


Opłata zawiera:


- uczestnictwo w kursie

- konsultacja wstępna ( osobiście lub w formie rozmowy telefonicznej lub skype )

- bogate w treści materiały z ćwiczeniami

- nagrania praktyk


Prowadzi: Aleksandra Stanek - psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany nauczyciel Mindfulness MBLCZapisy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


Przy zapisach,proszę podaj preferowaną formę rozmowy wstępnej: osobiście, skype, telefon.


Wszelkie informacje:pracownia@mocpoznania.plII ETAP


DIALOG MOTYWUJĄCY. TRENING UMIEJĘTNOŚCI.

/16 godzin lekcyjnych/

cena 550 zł


Uczestnicy będą znali:


• cztery procesy w dialogu motywującym


Uczestnicy będą potrafili:


• ukierunkować rozmowę na określony cel

• identyfikować cele zmiany i wartości uczniów

• badać ambiwalencję wobec zmiany

• rozwijać rozbieżności

• wywoływać oraz reagować na język zmiany

• reagować na niezgodę i język podtrzymania

• wzbudzać nadzieję i budować poczucie skuteczności u uczniów


Uczestnicy będą świadomi:


• wpływu stosowania różnych strategii na motywację do zmiany
Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewformOSWOIĆ PANTERĘ

Warsztat inspirowany metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Chcesz radzić sobie ze złością i bezpiecznie ją wyrażać? Usłyszeć to, co ma ona Tobie do powiedzenia? Chcesz przyjmować złość innych ludzi, bez lęku i frustracji? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego spróbujemy odkryć pozytywną stronę jednego z trudniejszych do przeżywania i akceptowania uczuć: złości. Przyjrzymy się temu, co się pod nią kryje. Oddzielimy ją od słów i zachowań przez nią powodowanych. Sprawdzimy, dlaczego reagujemy krytyką i atakiem podczas sytuacji trudnych i konfliktowych. Rozwijając umiejętność empatycznego kontaktu poćwiczymy, jak słuchać krytycznych słów tak, aby nas nie raniły i konstruować prośby w taki sposób, aby inni mieli szansę realizować je bez przymusu. Będziemy rozpoznawać złość, kiedy skryje się za poczuciem winy, smutkiem lub lękiem. Zastanowimy się, w jaki sposób ją polubić i wykorzystać jako pozytywną energię. Spróbujemy przekształcać złość, agresję i frustrację na relacje oparte na szacunku i zrozumieniu.

Warsztat realizowany we współpracy z Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii


Prowadzące:
Teresa Kopeć Filozof, pedagog, psychoterapeutka oraz trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła m.in. filozofię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Trenerów w ośrodku Fundacji SYNAPSIS, Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego i Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz Studium Porozumienia Bez Przemocy (NVC) w Dojrzewalni Róż. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży, warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi interpersonalne. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „po deszczu”, organizatorka 20 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Współpracuje ze „Szkołą Trenerów komunikacji opartej na empatii”. Aktualnie pełni funkcję wicedyrektora ds. wychowawczych w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu.

Anna Kopeć Trenerka rozwoju osobistego i warsztatów umiejętności psychospołecznych. Ukończyła Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową w Pracowni Psychologicznej „Spotkanie” rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Tworzy warsztaty i grupy rozwojowe dla kobiet, wzmacniające poczucie własnej wartości i wspierające w odkrywaniu własnego potencjału. Prowadziła zajęcia dla różnorodnych grup, m.in. dla nauczycieli, studentów, policjantów i bezrobotnych oraz dla Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej i BZ WBK. Współtworzyła projekty EFS w ramach programu Kapitał Ludzki dotyczące aktywizacji zawodowej kobiet. Organizatorka 19 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron i jego wieloletnia dyrektorka.


Zajęcia będą odbedą się w sobotę 6 kwietnia w godzinach 9 00-18.00
Koszt uczestnictwa: 250 zł
ul. Jackowskiego 13/6

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLC


Regulamin uczestnictwa w warsztatach


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania

§1 - Definicje przyjęte w Regulaminie

1. Warsztaty - szkolenie obejmujące swoim programem zajęcia praktyczne - ćwiczenia i/lub wykład teoretyczny o tematyce danego obszaru.

2. Uczestnik - osoba przyjęta przez Organizatora do udziału w Warsztatach, która zapoznała się z regulaminem, zaakceptowała go poprzez wysłanie Zgłoszenia, oraz zobowiązuje się do jego stosowania podczas całego okresu trwania Warsztatów.

3. Organizator - organizatorem Warsztatów jest Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania z siedzibą na ul. Jackowskiego 13/6 w Poznaniu 60-508.

e-mail: biuro@mocpoznania.pl


§ 2 - Postanowienia ogólne

1. Zgłaszając swój udział w warsztacie lub konsultacjach Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

2. Warsztaty otwarte odbywają się w grupach, liczba Uczestników danego Warsztatu jest uzależniona od jego rodzaju.

3. Warsztaty odbywają się w siedzibie Pracowni MOC Poznania - ul. Jackowskiego 13/6. Informację o zmianie miejsca odbywania się warsztatów Organizator poda w ofercie dot. konkretnego warsztatu na stronie internetowej. 

4. Terminy najbliższych planowanych Warsztatów są ustalone z góry, a informacja o nich zamieszczona jest na stronie internetowej. Dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu spotkania.

5. Program, godzina rozpoczęcia i czas trwania warsztatu zależą od rodzaju spotkania oraz zaplanowanego scenariusza i są podane w ofercie dot. konkretnego warsztatu na stronie internetowej. Organizator ma prawo wprowadzić nieznaczne zmiany do programu warsztatów, o czym Uczestnik będzie w miarę możliwości powiadomiony wcześniej.

6. Na sali podczas warsztatów mogą przebywać wyłącznie osoby, które uiściły za nie opłatę oraz osoby upoważnione przez Organizatora.

7. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie tylko za zgodą rodziców lub prawnego opiekuna.

8. Uczestnik spóźniony na warsztaty uczestniczy w nim od momentu, w którym przybył na spotkanie. Prowadzący nie ma obowiązku powtarzania przeprowadzonej wcześniej części szkolenia.

9. Uczestnik godzi się na dokumentowanie warsztatów / konsultacji za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk bez jakichkolwiek roszczeń.

10. Warsztaty mają formę psychoedukacyjną i nie zastępują terapii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników w czasie zajęć i pomiędzy nimi. Osoby w trakcie leczenia psychiatrycznego oraz osoby, które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny  lub są w depresji, powinny poinformować osobę prowadzącą o powyższym przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w zajęciach


§3 - Obowiązki Organizatora

1. Organizator zapewnia sprzęty niezbędne do pracy.

2. Organizator wyznacza osobą/-y prowadzącą/-ce Warsztaty.

3. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne następstwa nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w trakcie trwania Warsztatów.

4. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione, zniszczone lub zgubione przez uczestnika w trakcie trwania Warsztatów.


§ 4 - Obowiązki Uczestnika

1. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zaleceń prowadzącego warsztat oraz podstawowych zasad higieny i bhp obowiązujących na sali.


§ 5 - Zgłoszenie i płatność

1. O uczestnictwie w warsztatach / konsultacjach / wykładach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

2. Działając na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), informuje się, że dane osobowe uczestnika przekazane Organizatorowi służą wyłącznie zapewnieniu prawidłowej komunikacji pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem i nie są udostępniane osobom trzecim.

3. Rezerwacji miejsca dokonuje się wysyłając do Organizatora wypełniony formularz "Zapisy - Pracownia MOC Poznania". W przypadku wolnych miejsc Organizator potwierdza mailem Uczestnikowi przyjęcie zgłoszenia. Zaliczka za warsztat / konsultacje / wykład powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych. 

Wpłaty prosimy dokonać przelewem bankowym na konto:

97 1950 0001 2006 0617 2881 0002

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania

ul. Jackowskiego 13/6

60-508 Poznań

4. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie stanowi domniemaną rezygnację ze szkolenia i upoważnia Organizatora do nie świadczenia usług dla Zamawiającego.

5. Jeśli przed terminem zajęć cała płatność nie została przelana na konto Organizatora, Uczestnik reguluje ją w dniu przybycia na warsztat / wykład /konsultacje.


§ 6 - Rezygnacja / odwołanie warsztatów

1. W przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników, na 3 dni przed terminem Organizator ma prawo do odwołania Warsztatów/ wykładów / konsultacji i poinformowania o tym Uczestników. Organizator dokona zwrotu całość wpłaconej kwoty Uczestnikowi lub na jego życzenie przeniesie wpłatę na poczet innego warsztatu.

2. Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach / wykładzie / konsultacjach jest możliwa najpóźniej na 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów / wykładu / konsultacji. Tylko wówczas Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej wpłaconej przez uczestnika kwoty. Rezygnacja z udziału w warsztatach / wykładzie / konsultacji będzie przyjmowana wyłącznie w formie pisemnej (drogą elektroniczną). Koszty będą zwracane przelewem na konto Uczestnika. Uczestnik ma prawo scedować zaliczkę na inną, wskazaną przez siebie, osobę.

Uwaga - jednak w przypadku rezygnacji krótszej niż 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów / wykładu / konsultacjach kwota zaliczki pokrywa rzeczywiste koszty poniesione przez Organizatora celem zapewnienia Uczestnikowi miejsca i warunków udziału w warsztacie / wykładzie /konsultacjach  i tym samym NIE zostaje Uczestnikowi zwrócona i NIE jest przenoszona na inny warsztat.

3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu / warsztatu / wykładu w zarezerwowanym wcześniej terminie, Uczestnikowi NIE przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

4. Organizator pozostawia sobie możliwość odwołania warsztatów / wykładu / konsultacji z przyczyn od niego niezależnych. W takim przypadku całość wpłaconej przez Uczestnika kwoty, jest mu niezwłocznie zwracana. Organizator zastrzega sobie zmiany wykładowcy / współprowadzącego z uwagi na sytuacje losowe.

5. Nieobecność na warsztatach / wykładzie wiąże się z utratą dokonanej wpłaty. 


§ 7 - Ceny

Ceny warsztatów / wykładów / konsultacji są cenami brutto za osobę.

Klient wpłacając zaliczkę akceptuje podane powyżej warunki.


Regulamin wchodzi w życie z dniem  1 czerwca 2016 r.