LIFE BALANCE COACHING - Trzymaj Balans

.

Aktualnie nie prowadzimy naboru do grup. 

Zapraszamy na sesje indywiudalne. 


Moja oferta:

Program TRZYMAJ BALANS trwa 3 miesiące:

Zajęcia odbywają się w dni robocze 3 razy w miesiącu po 3 godziny.

Prowadzone są w kameralnej grupie.

W tej edycji bardzo intensywny program TRZYMAJ BALANS jest oferowany za 1620 zł.

Oferuję możliwość opłaty ratalnej - wynosi ona 620 zł na miesiąc przez 3 miesiące trwania programu.


Moja osobista gwarancja satysfakcji:

Bardzo wierzę w swój program i wiem, że DZIAŁA, dostajesz również ode mnie GWARANCJĘ. Jeżeli w czasie pierwszego miesiąca udziału w programie nie będziesz ZACHWYCONA i nie będziesz chciała kontynuować pracy w tym programie - możesz zrezygnować bez ponoszenia ŻADNYCH kosztów.

Zwrócę Ci CAŁĄ wpłaconą przez Ciebie kwotę.

Im szybciej się zapiszesz tym większy bonus otrzymasz!

Już dzisiaj zgłoś się do grupy, która startuje w kwietniu, 

Wyślij maila aby otrzymać szczegółowe informacje: biuro@trzymajbalans.pl
„TRZYMAJ BALANS”

To profesjonalny holistyczny program treningowo - coachingowy składający się z 6 kroków przemiany wewnętrznej w obszarze radzenia sobie ze stresami życia oraz wypaleniem, przywracający równowagę, harmonię i poczucie prawdziwego spełnienia.


Chodzi głównie o to, by zacząć kierować własnym życiem, słuchając swojego wewnętrznego głosu, czyli przejmując odpowiedzialność za siebie, znaleźć własną drogę do osiągnięcia szczęścia, miłości, spokoju i przejrzystości we własnym życiu.


Oferuję Tobie sprawdzone metody, na pozbycie się stresu i osiągnięcie spokoju ducha, które działają w moim życiu i w życiu wielu moich klientów.


Jak będzie wyglądała nasza wspólna praca?

Pytanie jakie Tobie zadam na początku wcale nie brzmi: co jest przyczyną Twojego wypalenia?

Zaczniemy dokładnie z miejsca, w którym znajdujesz się teraz i zaraz potem określimy cel Twojej podróży, dokąd zmierzasz, gdzie chcesz się znaleźć w różnych obszarach Twojego życia, tak żeby czuć się bardziej spełnioną, mieć więcej spokoju i radości życia. Czego dokładnie pragniesz? Jeżeli tak, jak wiele osób, nie jesteś pewna, posiadam gotowy proces, którego przejście pomoże ci się tego dowiedzieć.


Podczas naszych cotygodniowych spotkań skupisz się na efektywnym działaniu, będziesz wsparta obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności. Różnica pomiędzy tymi, którzy osiągają sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, a tymi, którym się to nie udaje, tkwi w skupieniu się na właściwych rzeczach i sumiennym wykonywaniu planu. Aby osiągnąć sukces i żyć spełnionym, pełnym energii i radości życiem, potrzebujesz podjąć działanie. Pomogę Ci w tym.

„Wczoraj to już historia, jutro – tajemnica, ale dziś to dar losu".

Serdecznie zapraszam!

Twój Life Balance Coach Aleksandra Stanek
Zastanawiasz się - Czy to dla mnie?

Jak poradzić sobie ze stresem i wypaleniem oraz nie pozostać na zawsze osobą przygaszoną problemami?

Jesteś aktywną i ambitną kobietą, która realizuje się zawodowo, czy to pełniąc odpowiedzialne stanowisko w korporacji, czy prowadząc własny biznes i jednocześnie czujesz, że straciłaś balans w swoim życiu, że są w nim sfery, które zaniedbujesz, zostawiasz na „kiedyś tam”.

Masz poczucie, że zbyt wiele oddajesz innym, pracy lubi swoim ambicjom. Jesteś postrzegana jako kobieta sukcesu, ale wcale nie czujesz się spełniona. Jesteś raczej rozczarowana swoją rolą, wypalona. Niewiele Cię cieszy i nie czujesz się szczęśliwa. Wiesz, że utknęłaś i brakuje Tobie w życiu czegoś istotnego. Sytuacja ta powoduje że doświadczasz stresu, z którym już sobie nie radzisz, przez co brakuje Ci energii, radości życia i spełnienia.

Brzmi znajomo? Mój program jest właśnie dla Ciebie.

Nie jesteś sama! Jest wiele kobiet, które tkwią w niezadowalającej je sytuacji nawet latami, nie wiedzą jak i przede wszystkim na jaką ją zmienić. Być może nigdy nie zadały sobie tego pytania: jak naprawdę ma wyglądać moje życie? Być może nie posłuchały odpowiedzi, być może boją się zmiany. Być może... przyczyn może być wiele.

Tymczasem nie ma potrzeby, by tkwić w stanie frustracji i rozczarowania, być niespełnioną w swoim życiu. Mogę Ci po móc to zmienić.

Mój 3-miesięczny program TRZYMAJ BALANS został stworzony właśnie po to!