Kurs uważności i redukcji stresu - Mindfulness                   

Trzymaj Balans- czyli Mindfulness dla kobiet.

2 GRUDNIA, 9.00-17.00


TRZYMAJ BALANS – czyli Mindfulness w praktyce zabieganej kobiety.

Czy masz poczucie, że żyjesz w ciągłym biegu? W wirze spraw i obowiązków zapominasz o sobie i o tym, co dla Ciebie ważne? Masz poczucie, że tkwisz w pułapce, z której nie ma wyjścia? A może należysz do tych kobiet, które im bardziej zajęte i zabiegane, tym mają większe poczucie sukcesu? Ale czy taki maraton daje Tobie poczucie szczęścia i zadowolenia?
Kiedy tak biegniesz, czas mija jak na automatycznym pilocie. Dopiero co wstałaś, a za chwilę pora kłaść się spać. Dopiero co był poniedziałek, a już kolejny weekend. Tyle masz jeszcze do zrobienia. Nieustannie martwisz się o przyszłość, albo rozpamiętujesz przeszłość. Co przegapiłaś? Na co niemiałaś czasu? O czym zapomniałaś? O czym ważnym? O czym najważniejszym?
Zapraszam Cię do posmakowania życia, które toczy się tu i teraz, w tej jedynej chwili, tóra jest autentyczna. W treningu uważności Mindfulness uczymy właśnie takiego kontaktu ze sobą, w którym jesteśmy świadomi każdej bieżącej chwili, tego co wewnątrz i na zewnątrz nas. Dzięki praktykowaniu uważności przestajemy być nadmiernie reaktywni i przytłoczeni codziennością. Mamy w sobie więcej spokoju, mnie natłoku myśli, mniej stresu. Żyjemy bardziej świadomie. Czyż nie o to nam wszystkim chodzi?
Jeżeli chcesz korzystać z Mindfulness w codziennym życiu i lepiej radzić sobie z jego wymaganiami, zapraszam Cię na warsztat będący wprowadzeniem do podstawowej praktyki uważności.

Zapisy: biuro@mocpoznania.pl
Opłata: 120 zł

Prowadzenie: Aleksandra Stanek –psycholog, psychoterapeuta poznawczo-bahawioralny, dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitator, certyfikowany coach ICF, wykładowca akademicki, Master NLP. Certyfikowany trener i praktyk metody Points of You. Od ponad 20 lat praktykuje medytację. Obecnie w trakcie szkolenia nauczycielskiego mindfulness w Mindfulness Association, UK.
Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie. Specjalizuje się w tematyce komunikacji, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).
Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Licencjonowany diagnosta Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Autorka programu coachingowego dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.
Autorka artykułów dotyczących rozwoju osobistego. Współautorka podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonatka i propagatorka psychologii pozytywnej. Założycielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.
Dyrektor i organizator lokalny największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.