Inspirujące doświadczenie z metodą Points of You
CELE WARSZTATU:
Zatrzymać się i poświęcić sobie chwilę czasu.
Przyjrzeć się sobie, obszarowi który jest istotny z innej perspektywy.
Doświadczyć sposobu pracy z fotografią, słowem, pytaniem.
Zapoznać się z metodą Points of You® w bardzo szczególny sposób

DLA KOGO
Dla coachów, trenerów, terapeutów, HR-owców, liderów zespołów, nauczycieli oraz dla wszystkich osób ciekawych nowych doświadczeń, chcących zatrzymać się, „odetchnąć pełną piersią”, spojrzeć na życie z innej perspektywy, wzbogacić swoje umiejętności, wejść na wyższy poziom pracy rozwojowej, lepiej poznać swoje możliwości i zainspirować się do działania.

TREŚĆ PROGRAMU:
Inspirujące spotkanie z Points of You® zaplanowano mając na uwadze trzy podstawowe cele:

- Po pierwsze: dać uczestnikom możliwość zatrzymania się i „po prostu bycia", odpuszczenia wszystkiego. To spotkanie to „pauza", okazja do odłożenia wszystkich spraw na chwilę.
- Po drugie: jest to unikalna okazja spotkania samego siebie w zupełnie nowej perspektywie, doświadczenie nowego sposobu komunikowania się z ludźmi wokół z otwartością i akceptacją.
- Po trzecie: przedstawienie pionierskiej metody i innowacyjnych narzędzi coachingowych, z których można korzystać w rozwoju własnym oraz w pracy trenera, coacha, psychoterapeuty, nauczyciela, pedagoga oraz menedżera w czasie spotkań indywidualnych, grupowych, zespołowych.

INFORMACJE O PROWADZĄCEJ:
Aleksandra Stanek - psycholog, dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitator, certyfikowany coach ICF, wykładowca akademicki, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Master NLP. Certyfikowany trener i praktyk metody Points of You. Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie.
Specjalizuje się w tematyce komunikacji, przywództwa, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).
Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Licencjonowany diagnosta Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Autorka programu coachingowego dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.
Autorka artykułów dotyczących rozwoju osobistego. Współautorka podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonatka i propagatorka psychologii pozytywnej. Założycielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.
Dyrektor i organizator lokalny największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.


Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeszLCqHXdohwR_LgiBvpN09lY_T9EwOEAWZqE4RzsSjRECwg/viewform


Kiedy?
27.1`. godz. 9.00-17.00

Przy zakupie szkolenia istnieje możliwość zakupu narzędzi coachingowych w atrakcyjnych cenach.
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu UZYSKASZ 1,5 CCEU oraz certyfikat uczestnictwa.

Inspirujące doświadczenie z metodą Points of You®