Inspirujące doświadczenie z metodą Points of You

Train The Trainer – Basic – Points Of You ™ - kreatywne narzędzia do szkoleń i rozwoju.

Zapraszamy na podstawowe szkolenie trenerskie z metody Points Of You™, podczas którego zdobędziesz wiedzę i doświadczenie niezbędne do stosowania narzędzi w pracy z klientem indywidualnym oraz z grupą.

Points of You™ - to unikalna metodologia rozwoju osobistego, łącząca nurty mindfullness, pracę z projekcją, prowokacyjne podejście, możliwości poszerzania punktów widzenia w sposób niespodziewany, lecz precyzyjny, neurobiologię, nurty terapeutyczne, rozmaite nurty filozoficzne.
The Coaching Game oraz Punctum - nie są "gadżetami" coacha, tylko bardzo precyzyjnie opracowanymi uniwersalnymi warsztatami w pudełku, które pozwalają uruchomić bardzo głęboki proces transformacji u uczestników procesów.

Nasz program Train The Trainer jest atrakcyjny, interaktywny i inspirujący.
Poczuj moc gier coachingowych The Coaching Game oraz Puntum, zdobądź bogatą wiedzę na temat pracy z klientem poprzez fotografię, metaforę, mocne pytania, inspirujące cytaty.
Dowiedz się, jak skutecznie zastosować treść z kursu do pracy grupowej i sesji indywidualnych, które zadziwi Ciebie i Twoich klientów.

"Train The Trainer" przeznaczony jest zarówno dla osób, które już korzystają z narzędzi, jak i dla tych, które ich jeszcze nie znają. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku w poznaniu narzędzi, jak i w odkryciu dodatkowych możliwości ich wykorzystania.
Zapraszamy zarówno profesjonalistów ( trenerów, coachów, psychoterapeutów), pracowników organizacji ( HR-owców, osoby zarządzających zespołami, organizatorów eventów ) oraz osoby prywatnie zainteresowane rozwojem osobistym..

Przez wiele lat Points of You ™ opracowało szereg szkoleń opartych na doświadczaniu, których celem jest nauczenie różnorodnych zastosowań The Coaching Game oraz Punctum dla celów osobistych i zawodowych, a także korzystanie z unikalnego doświadczenia służącego inspiracji i rozwojowi.
To szkolenie nie jest wykładem, to proces doświadczania obejmujący siedzenie na poduszkach ( lub w wygodnych fotelach czy krzesłach:-), słuchanie muzyki i doświadczanie różnych procesów, podczas których spotkasz się w bliski, autentyczny sposób z innymi uczestnikami ale przede wszystkim z samym sobą.

Czego się dowiesz:

Dołącz do tego jednodniowego szkolenia, aby poznać nowe możliwości korzystania z gier The Coaching Game oraz Punctum w celu wykorzystania ich w sesjach grupowych oraz indywidualnych.

• Ucz się i ucz innych przez doświadczanie
Poznaj metodę, zasady fototerapii i rozwijaj się jako moderator w pracy indywidualnej oraz grupowej ( narzędzia można wykorzystywać w sesjach 1:1 oraz w grupach od 5-500 uczestników i więcej.

• Doświadcz różnorodnych możliwości zastosowania.
Dowiedz się jak wiele nieskończonych możliwości da Tobie włączanie tych innowacyjnych narzędzi do Twoich ulubionych form pracy

• Zestaw startowy.
Jako uczestnik kursu będziesz mógł nabyć gry w specjalnych, promocyjnych cenach.

• Instrukcje krok po kroku.
Dostaniesz gotowe do użycia szablony różnych procesów coachingowych, które będziesz mógł wykorzystać do pracy z klientami, z Twoim zespołem w pracy, nawet z przyjaciółmi i z bliskimi.

• Kontynuacja
Po treningu dołączysz go grupy innych osób korzystających już z narzędzi, gdzie będziesz się mógł dzielić z nimi swoimi doświadczeniami oraz konsultować swoją pracę.

• Akredytacja ICF
Za uczestnictwo w tym programie otrzymujesz 6 CCEU w International Coach Federation ( ICF )


The Coaching Game

Niezbędne narzędzie w profesjonalnej skrzynce narzędziowej każdego trenera i coacha. Skuteczne w pracy indywidualnej i z grupami.
Może być łatwo dostosowana do każdej grupy odbiorców, tematu i metody pracy.
65 kart ze zdjęciami, 165 stron książki, 4 procesy coachignowe wydrukowane na tkaninie i notatnik procesu.Punctum

Użyj kolorowych i oszałamiających zdjęć, tematów z życia i potężnych pytań, aby stworzyć zabawną atmosferę nauki i rozwoju.
Twórz nowe perspektywy i buduj mosty między różnymi opiniami.
33 karty ze zdjęciami, 33 karty zawierające słowa, 33 karty pytań, szablon procesu i podręcznik użytkownika.

Kto może skorzystać z tego szkolenia?

Każdego dnia tysiące specjalistów z całego świata korzysta z narzędzi Points Of YOU ™ , które stają się niezbędnymi narzędziami w profesjonalnej skrzynce trenera i coacha.

Organizacje
Zwiększenie aktywności korporacyjnej i zapoznanie się z pracownikami pozwala zidentyfikować przyzwyczajenia i spojrzeć na dylematy w miejscu pracy z nowej perspektywy. Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi do budowania zespołu i rozwoju pracowników.

Profesjonaliści
Narzędzia Points of You ™ są odpowiednie zarówno do pracy indywidualnej, jak i z grupą. To niezbędne narzędzia każdego trenera, trenera biznesu, doradcy, terapeuty, nauczyciela, pedagoga, lidera zespołu. Odkryj nowe obszary zmian i wzrostu!

Osoby indywidualne
Przyjemne, prowokujące do myślenia narzędzia, które pozwalają nam zatrzymać się, odetchnąć, pobudzić kreatywność, refleksję i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Możesz grać solo, z partnerem życiowym, z rodziną i/lub przyjaciółmi.

Kiedy?
najbliższy termin podamy wkrótce 

Trener
Aleksandra Stanek – jest psychologiem, dyplomowanym trenerem biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitatorem, certyfikowanym coachem ICF, wykładowcą akademickim oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiada licencję Master NLP oraz jest certyfikowanym trenerem i praktykiem metody Points Of You™.
Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie.
Specjalizuje się w tematyce komunikacji, przywództwa, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy - m.in, wypalenie zawodowe).
Wykłada na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Jest licencjonowany diagnostą Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Stworzyła autorski programu coachingowy dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.
Pisze artykuły dotyczące tematyki rozwoju osobistego. Jest współautorką podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonuje się i propaguje psychologię pozytywną.
Założyła Pracownię Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.
Jest również dyrektorem i organizatorem lokalnym największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.
Tworzy kursy szkoleniowe z wykorzystaniem programu The Coaching Game, innowacyjnego, zabawnego narzędzia, które pomaga osobom prywatnym oraz organizacjom poszerzyć swoją perspektywę, po to by uzyskać jasność w dalszym działaniu.


Opłata:

1000 zł ( cena zawiera opłatę za szkolenie oraz narzędzie coachingowe The Coaching Game )

lub

400 zł ( cena zawiera opłatę za szkolenie bez narzędzi )

*jako uczestnik kursu będziesz mógł nabyć pozostałe gry w specjalnych, promocyjnych cenach.

Jeśli masz pytania napisz: szkolenia@aleksandrastanek.pl

Zapisy i rezerwacja miejsc:

biuro@mocpoznania.pl


Zapraszamy!


Jeśli masz pytania napisz: szkolenia@aleksandrastanek.pl

Zapisy i rezerwacja miejsc:

https://docs.google.com/forms/d/19JOKRpTX99x9SubI_ZKfsCdr6vVJglln0cm2hFrpjo8/edit?ts=590c7856


*dla uczestników szkolenia narzędzia będą do nabycia w specjalnych promocyjnych cenach

Zapraszamy:)


Inspirujące doświadczenie z metodą Points of You®