O nas

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego powstała z połączenia pasji do nieustannego rozwoju i chęci poznania.

Naszą wartością nadrzędną jest człowiek, jako istota zdolna do kreacji i rozwijania własnego potencjału. To człowiek tworzy kolejne wartości, które nadają sens jego życiu.

Szanując Ciebie, szanujemy Twoje wartości. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz pozytywną postawę życiową, jesteśmy w stanie dostarczyć doświadczeń oraz narzędzi, które pozwolą Tobie osiągać cele oraz dokonywać korzystnych zmian – jeżeli tylko zechcesz. To Ty tworzysz swój własny świat – jesteśmy po to, żeby Cię wspierać.

Razem skuteczniej.


Nasza misja


„Człowiek uczący się podbije świat. Człowiek nauczony przekona się jak doskonale został przygotowany do życia w świecie, którego już nie ma" - Eric Hoffer

Naszą misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju oraz korzystania z własnego potencjału w różnych obszarach życia.

Swoją misję realizujemy poprzez propagowanie psychologii pozytywnej; bazując na praktycznej wiedzy psychologicznej chcemy wpłynąć na podniesienie jakości życia ludzi.

Zajmujemy się szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz psychoedukacją, prowadząc warsztaty, seminaria, szkolenia oraz indywidualne doradztwo.


                                      Założycielka Pracowni                                         

Aleksandra Stanek

Psycholog, dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego, certyfikowany coach ICF, wykładowca akademicki, psychoterapeuta poznawczo-beahwioralny.

Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie. Specjalizuje się w tematyce komunikacji, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).
Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.
Licencjonowany diagnosta Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.
Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.
Autorka programu coachingowego dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.  
Od od 2006 roku związana z Festiwalem Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron. Obecnie dyrektor edycji poznańskiej i wrocławskiej.     
Autorka artykułów dotyczących rozwoju osobistego w kontekście pracy zawodowej. Współautorka podręcznika do psychologii dla szkół policealnych.  

Pasjonatka i propagatorka psychologii pozytywnej. 

                                             Współpracujemy                                            


Martyna Majorowicz

Psycholog, psychodietetyk, trener, terapeuta w trakcie procesu certyfikacji.
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS. Swoje umiejętności rozwijała w Szkole Racjonalnej Terapii Zachowania oraz na licznych szkoleniach z zakresu prowadzenia rozmów pomocowych, dialogu motywującego, coachingu. Aktualnie w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Gestalt w Poznaniu.
Lubi działać na rzecz innych. W ostatnich latach koordynowała projekty aktywizacji osób z niepełnosprawnością oraz projekt doradztwa zawodowego kierowany do wychowanków domów dziecka. W ramach projektu „Uczeń z Pasją” pracowała z nauczycielami, dzieląc się swoja wiedzą dotyczącą wpływu diety, snu, aktywności fizycznej i stresu na proces uczenia się.
Pracuje z osobami, które chcą dokonać zmiany. Odzyskać równowagę, lepiej radzić sobie z emocjami i stresem, budować satysfakcjonujące relacje, kształtować zdrowe nawyki, wzmacniać motywację. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe.
Spotkanie z psychodietetykiem może być dla Ciebie pomocne jeżeli:
potrzebujesz konsultacji dotyczącej Twojego sposobu odżywiania,
szukasz motywacji do podjęcia bardziej aktywnego trybu życia,
potrzebujesz wsparcia w wypracowaniu zdrowych nawyków,
pragniesz odzyskać równowagę w swoim życiu,
chcesz nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem,
szukasz sposobów na zapanowanie nad emocjami,
chcesz uwolnić się od błędnego koła diet.
W zależności od Twoich potrzeb, współpraca z psychodietetykiem może mieć postać jednorazowej konsultacji, lub trwać kilka tygodni lub miesięcy.
tel. 504 917 122

 
 
Karolina Lasek 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia się w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie w celu zdobycia certyfikatu psychoterapeuty.

Doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując od czterech lat w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie. Zajmuję się tam głównie diagnostyką i pomocą pacjentom z różnymi rodzajami zaburzeń. Pracuję również w poradniach zdrowia psychicznego z osobami dorosłymi, poddaję się regularnej superwizji.
 

Dotychczas zajmowałam się diagnozą i terapią osób dorosłych z takimi rozpoznaniami jak: depresja, choroba afektywna-dwubiegunowa, inne zaburzenia nastroju, organiczne zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, otępienie, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, upośledzenie umysłowe.
 
Zajmuję się na co dzień przeprowadzaniem badań psychologicznych w celu: diagnozy intelektu, struktury osobowości, deficytów uwagi i pamięci, organicznego uszkodzenia Ośrodkowego Układu Nerwowego, zaburzeń myślenia.


Referencje

Poniżej przykładowe referencje:

trener Aleksandra Stanek

Oceny z ankiet ewaluacyjnych, skala ocen to 1-6, gdzie 6 jest oceną najwyższą


Zainspiruj się do dobrych zmian – zostań swoim własnym coachem

średnia: 6,0 (oceny: 6 6 6 6 6 6)

  • Trenerka była przygotowana, miała ciekawe materiały, które poprowadziły nas do odkrywczej dyskusji.
  • Najlepiej wydane pieniadze w moim życiu!
  • Świetne zajęcia, doskonale prowadzone, każda chwila wykorzystana – super super super.
Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron - Poznań - http://www.dojrzewalnia.pl/Powiedz życiu TAK – jak kształtować pozytywną postawę życiową

średnia: 5,0 (oceny: 5 5 6 4 5 5)

  • Zajęcia super - świetnie przygotowana prowadząca- zajęcia zainspirowały mnie do poszukiwania poruszanych zagadnień i do dobrych zmian.
  • Udane warsztaty, dużo wiedzy praktycznej, kompetentna prowadząca. Metody i techniki, które poznałam na warsztacie pozwoliły mi bardziej poznać siebie, stać się osobą w pełni świadomą swoich pragnień i marzeń.
  • Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, z dużą uważnością na uczestników. Trener stosował wiele technik i zapoznał uczestników z wieloma podejściami do tematu zmian (kaizen, NLP, coaching, inne). Bardzo mi się podobało i cele, które sobie wytyczyłam podczas zajęć już zaczęłam realizować.Stres jest zły gdy panuje nad tobą – jest dobry, gdy ty

panujesz nad nim. O sztuce radzenia sobie z codziennymi napięciami


średnia: 5,3 (oceny:6 6 5 4)


  • Wspaniały kontakt z trenerką i z grupą. Prawdziwie się odstresowałam. Merytorycznie genialnie przygotowane z każdej strony. Trenerka dbała o to, byśmy już na zajęciach "wdrukowywali" sobie dobre nawyki. Cud, miód i orzeszki :)
  • Zajęcia ciekawe, dobrze prowadzone

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego po deszczu - http://www.podeszczu.com.pl/